12 logistyków w etapie okręgowym XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

25 Lis

Nasi uczniowie kształcący się na kierunku technik logistyk po raz kolejny wzięli udział w zmaganiach w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. Liczba uczestników jak zwykle była bardzo wysoka, bo ponad 8000 osób, poziom wysoki, wymagający wielu umiejętności i wiedzy z zakresu logistyki, a do tego presja czasu i punkty ujemne za złą odpowiedź.  Mimo tego wszystkiego, aż 12 naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu okręgowego i 6.12.2019 r. będzie walczyło o udział w etapie finałowym. Próg kwalifikacyjny osiągnęli: Kamil Sieracki, Sebastian Konieczny, Martyna Kopiejka, Aleksander Łukaszewicz, Wiktoria Gryniewicz, Alicja Hawrus, Jakub Orlon, Dawid Śliwowski, Daniel Troć, Dawid Baranowski, Kacper Kujawski i Bartłomiej Pych.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie.