Bartosz Rogojsza

26 Sty

Bartosz Rogojsza

Nauka w „ekonomiku” to nie tylko trud i wysiłek włożony w edukację lecz także czas pełen wrażeń, pozytywnych emocji i nawiązywania prawdziwych przyjaźni. Rachunkowość, ekonomika, statystyka, matematyka, język polski i angielski to przedmioty, które wspominam z dużym sentymentem. Dziś, jako absolwent, szkołę wspominam jako przyjazną dla uczniów, nawet tych, którzy nie zawsze mogli pochwalić się najlepszym zachowaniem. „Ekonomik” w pewnym sensie ukształtował moje przyszłe wybory edukacyjne i zawodowe. Dzięki nauce w szkole dowiedziałem się wielu ciekawych informacji oraz nabyłem praktyczne umiejętności, które wykorzystuję do dnia dzisiejszego.

Dziś pracuję na stanowisku dyrektora zarządzającego, jestem członkiem Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, a także doktorantem Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Jestem pewny, że to dzięki nauce w „ekonomiku” oraz nauczycielom takim jak m.in. Pani Anna Migdal, Joanna Rygielska-Barwacz, Jadwiga Blinder czy Iwona Wołowiec znajduję się dziś w tym miejscu mojej kariery zawodowej i edukacyjnej, gdzie jestem.

technik-ekonomista-tekon1