18 styczeń

Warsztaty poświęcone wolności słowa »

W dniu 8 grudnia gościliśmy w naszej szkole panią Annę Górnik – sędzię Sądu Okręgowego w Szczecinie.

18 styczeń

II Olimpiada Wiedzy o Turystyce – etap okręgowy »

Dnia 13 stycznia 2022 r. w naszej szkole po raz 9 mieliśmy przyjemność organizacji etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

14 styczeń

IX miejsce w Polsce i I miejsce w województwie zachodniopomorskim w rankingu Perspektyw »

12 stycznia podczas wielkiej gali Perspektyw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie pani dyrektor Ewa Kupidłowska odebrała dyplomy i gratulacje za zajęcie IX miejsca w Polsce oraz I mi

10 styczeń

Rozstrzygnięcie konkursu graficznego na tzw.”wlepkę” »

W dniu 10.01.2022 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego przez Dyrektora TOiZ w Szczecinie na najtrafniejszy graficzny symbol, tzw. „wlepkę” pn.

29 grudzień

28 grudzień

Świąteczna wymiana listów »

W grudniu klasy 1 ab, grupa 4 oraz 1 cde, gr. 6, wzięły udział w projekcie Międzynarodowej Wymiany Listów 2021. Nasza szkoła wzięła udział w projekcie już po raz szósty.

28 grudzień

English High Flier 2021 »

9 grudnia 2021 roku odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego English High Flier, organizowanego przez Łowców Talentów Jersz.

16 grudzień

Wesołych Świąt »

Plakaty-szkoła

16 grudzień