18 styczeń

Konkurs Music World/Musikwelt 7 lutego 2023 roku! »

Do nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego:

Uwaga! 10 edycja konkursu Music World/Musikwelt już wkrótce! Konkurs językowy o tematyce muzycznej adresowany jest do uczniów klas

12 styczeń

Perspektywicznie w Perspektywach »

Mijają lata, a TOiZ nadal na podium i choć w życiu tak bywa, że to, co się zbyt często powtarza, staje się poniekąd nużące, to nam nigdy się nie znudzi.

09 styczeń

EGZAMINY ZAWODOWE »

Życzymy powodzenia wszystkim uczniom zdającym egzaminy zawodowe.

06 styczeń

Świąteczna wymiana korespondencji »

To już 6 edycja Świątecznej Wymiany Korespondencji pomiędzy ZS8 i szkołą średnią w Walencji, w Hiszpanii. W projekcie wzięły udział 2 grupy: 1CDE gr.

06 styczeń

Olimpiada Języka Angielskiego 2022 »

4 listopada odbyła się 47 edycja Olimpiady Języka Angielskiego, organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. W zmaganiach wzięło udział 42 uczniów.

21 grudzień

Wesołych Świąt »

Plakaty-szkoła-1

21 grudzień

Wystawa Świąteczna »

Zapraszam do obejrzenia wystawy zdjęć wykonanych przez uczniów z kierunku: TECHNIK REKLAMY.
Fotografie nawiązują do nadchodzących świąt i są okazją do złożenia życzeń.

16 grudzień

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ VIII OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH »

W dniach 15-16 grudnia 2022 r. w Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8 im.

13 grudzień

TECHNIKUM ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 8 IM. STANISŁAWA STASZICA W SZCZECINIE w gronie Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości »

W roku szkolnym 2022/2023 nasi uczniowie korzystają z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości – Branżowych Symulacji Biznesowych, a wszystko za sprawą włączenia

12 grudzień

Zebrania z rodzicami »

Zapraszamy na zebrania z rodzicami.