• +48 (91) 43 37 240

Być jak Fred Flinstone

04 Lut

W ramach programu WF z Klasą – lekcje poza salą gimnastyczną ruszyliśmy na kręgielnię do MK Bowling. Z oferty tej skorzystały cztery klasy: 2A, 1D, 2D oraz 3B.

A tam… oj działo się, działo! Zgodnym chórem uczestnicy tej nietypowej lekcji WF-u wyśpiewują pochwały zajęć, które nie tylko dbają o ciało ale i o ducha. Młodzi ludzie z entuzjazmem (patrz Fred Flinstone) ujmowali kulę i z godną podziwu powagą rywalizowali z kręglami, czekającymi na nich na końcu toru. Emocje sięgały zenitu, gdy „przeciwnik” został ostatecznie pokonany, a okrzykom radości nie było końca.

Radek Wysocki z klasy 2A: „Razem z moją klasą braliśmy już udział w takiej lekcji i z łatwością mogę stwierdzić, że moi rówieśnicy byli zadowoleni i przeżywali grę do następnego dnia. Na pewno będą chcieli tam wrócić. Sama forma akcji 'WF na kręgielni' jest dobrym sposobem na pokazanie uczniom, że WF też może być fajny i nie musi być tylko w szkole na sali gimnastycznej. W taki sposób można przekonać leniucha do tego, że WF jest czymś fajnym i pożytecznym”.

 

Napisz komentarz