Ciekawa oferta dla hotelarzy

28 Mar

9 marca o godzinie 10.00 w czytelni szkoły odbyło się spotkanie młodzieży klas III i IV z kierunku technik hotelarz z panią Karoliną Wójcik Assistant Director Algoos Study, Work and Ravel INC. W trakcie spotkania została przedstawiona oferta praktyk jak i pracy w czasie wakacji w Grecji, Portugalii, Hiszpanii oraz na Cyprze.

Praca wyłącznie w hotelach cztero- i pięciogwiazdkowe. Wszystkie stanowiska dla uczniów są płatne. Warunkiem jest jednak wyjazd na co najmniej trzy miesiące ( pomiędzy majem a wrześniem)

1) Cypr: 5.5 – 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 500€ – 800€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie, plus 250€ – 400€ na koniec kontraktu na pokrycie kaucji (195€) oraz częściowo biletów lotniczych.

2) Grecja: 6 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 400€ – 650€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie, plus 150€ – 250€ na koniec kontraktu na pokrycie kaucji 195€.

3) Portugalia: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 200€ – 500€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie bonus 195€ na pokrycie kaucji.

4) Hiszpania: 5 dni w tygodniu, 8 godz. dziennie, wynagrodzenie: 100€ – 350€ miesięcznie, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie 3x dziennie

STANOWISKA:

• Serwis (Bary, Restauracje)
  • Recepcja
  • Spa
  • Portier
  • Housekeeping
  • Pomoc Kuchenna.

*** Gwarantowana kaucja zwrotna 195€ pobierana jest uczniom z pierwszego wynagrodzenia i oddawana wraz z ostatnim wynagrodzeniem na koniec praktyki. Kaucja pobierana jest w celu zapewnienia, że student będzie przestrzegał warunków umowy z hotelem oraz dotrzyma terminu zawartego porozumienia z pracodawcą.