Absolwenci

Z ciekawości narodziła się filozofia, ciekawość zbudowała fundamenty kultury śródziemnomorskiej i stworzyła największe dzieła ludzkości. Nic więc dziwnego, że społeczność Zespołu Szkół nr 8 pragnie poznać dalsze losy swoich absolwentów.
Prosimy więc bardzo gorąco, aby wszyscy Ci, którzy opuścili już mury naszej szkoły, zachowując lata spędzone w nich w zakamarkach duszy i serca, podzielili się z nami swoimi sukcesami.
Nie ukrywamy, że chcielibyśmy poznać również Wasze wspomnienia z czasów nauki w Ekonomiku. Może to będą Wasi nauczyciele, może szkolne sympatie i przyjaźnie, a może zajęcia, które pragniecie ocalić od zapomnienia.

Czekamy na Wasze wpisy, byśmy mogli być dumni z Was i Waszych życiowych osiągnięć. Prosimy aby je przesyłać na adres: sekretariat@zs8.szczecin.pl lub izapopek@o2.pl

Serdecznie zapraszamy.

Danuta Sosnowska