Krokodyla daj mi luby, czyli….

05 Cze

Oj działo się …

Po raz dziewiąty nasza szkoła zorganizowała Przegląd Małych Form Teatralnych, tym razem pod patronem hrabiego Aleksandra Fredry. „Zemsta”  jest jednak nieśmiertelna, co doskonale zobaczyć było można  1 czerwca 2017 r. w naszej auli szkolnej. Z tej okazji ( już po raz drugi ) gościliśmy Koleżanki i kolegów z Gimnazjum nr 24. Wszyscy wykonawcy byli rewelacyjni, niepowtarzalni i… Wspomnę tylko, że jury bawiło się świetnie, podobnie jak (co można zobaczyć  na zdjęciach, widownia). Przenieśliśmy się do innego wymiaru z czarodziejem i wiedźmami, by ukazać w pełnej krasie ukryte talenty: Julii Nowowiejskiej oraz Filipa Sobczyńskiego. Następnie nagrodzić scenografię Ia. Nie można zapomnieć o reżyserii klasy I b.

W klasyfikacji końcowej Klasa I b zajęła zaszczytne pierwsze miejsce, I d drugie miejsce, II e trzecie zaszczytne miejsce, a I a  równie zaszczytne miejsce w historii naszej zabawy z TEATREM.

Klakier, czyli nagroda publiczności to trofeum II e.

Kolorytu naszemu spotkaniu nadali  prawie autentyczni Indianie. Wielkie brawa  dla klasy II d.

Niezastąpieni Karolina IIId i Piotr IIIb  –  bez Was IX Przegląd Małych Form Teatralnych nie byłby tak wyjątkowy.

Od autora Zuziu Mielniczuk jesteś wyjątkowo cenną Czarną Perłą. Brawo.