• +48 (91) 43 37 240

I MIĘDZYSZKOLNE FORUM SAMORZĄDOWE

23 marzec

Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego, Victoria Rybicka i Małgorzata Jurkiewicz z klasy I A wraz z opiekun p. Elżbietą Krawczyk uczestniczyły w I Międzyszkolnym Forum Samorządowym, które miało miejsce w Zespole Szkół nr 5 w Szczecinie. Organizatorem forum byli: Zespół Szkół nr 5 wraz z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie. Forum zostało objęte Mecenatem Miasta Szczecin oraz Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów kilkunastu szczecińskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Celem forum było zintegrowanie młodzieży oraz zapoznanie i zachęcenie  szkół do uczestnictwa w akcji „Żyj zdrowo i kolorowo”, której celem jest propagowanie i zachęcenie dzieci i młodzieży do prowadzenia zdrowego stylu życia. Forum odbyło się w dwóch oddzielnych grupach dla uczniów i nauczycieli. Jej wyniki będziemy na pewno oglądać w naszej szkole.

Napisz komentarz