• +48 (91) 43 37 240

Integracja Samorządu Uczniowskiego

19 listopad

Jak wszyscy wiemy od września bieżącego roku zaszły liczne zmiany w obrębie SU. Liczni członkowie, którzy dołączyli do grona „weteranów”, działają prężnie i nie ominą żadnej okazji, by zintegrować już bardzo zintegrowane szeregi.
Nie inaczej było 13 w piątek roku pamiętnego, kiedy to gościliśmy u „siebie” przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin- Mikołaja Krzywdzińskiego. Wśród radosnych pogaduch ze słodkościami w tle, przeprowadziliśmy niecodzienną analizę SWOT. W ten sposób dowiedzieliśmy się, kto ma zadatki na lidera- premiera, wykonawcę- sprzedawcę, czy też pomocnika-urzędnika. Ogromna siła i potęga drzemie w grupie, ale, żeby działać skutecznie należy opanować niełatwą sztukę pracy w grupie, co też z wielką ochotą uczyniliśmy.
Już cieszymy się na kolejne spotkania.

Napisz komentarz