Iskierka

27 Kwi

W dniu 7 kwietnia br. na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie odbył się XV finał akcji charytatywnej „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym”.

Organizatorem całego projektu podobnie jak w poprzednich latach był Zespół Szkół nr 5 w Szczecinie. Ta edycja projektu przeprowadzona została pod patronatem m.in. Miasta Szczecin, Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, TVP3, ESKI i Radia Szczecin.

W naszej szkole koordynatorami akcji byli ks. Paweł Olewiński oraz opiekun SU p. Elżbieta Krawczyk. Nad realizacją akcji w tym dni tematycznych pieczę sprawowały z ramienia Samorządu Uczniowskiego: Małgorzata Maksymiuk i Klaudia Kobuszewska z klasy 3a oraz Wiktoria Rybczyńska z  3C i Victoria Rybicka z 1A.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim klasom, które włączyły się w pomaganie potrzebującym.

Udział w Akcji Iskierka Radości