Jarmark bożonarodzeniowy

22 Gru

18.12.2014 już po raz piąty odbył się w murach naszej szkoły Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez nauczycielki języka niemieckiego. O 10.20 nastąpiło uroczyste otwarcie przez panią dyrektor Ewę Kupidłowską i wicedyrektor Joannę Rygielską -Barwacz.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się w tym roku ciepłe gofry, kromki domowego pieczonego chleba ze smalcem domowej roboty, świeżo wyciskane soki, wspaniałe wypieki naszych uczniów i ich rodziców, zdrowe napoje i orzechy włoskie rozgniatane dziadkiem do orzechów przez nasze uczennice. Nie zabrakło pierniczków, serników, najrozmaitszych babeczek, owoców cytrusowych i przepysznych pączków.
Wiele osób skorzystało z okazji wspólnej fotografii ze św. Mikołajem i Śnieżynką. Uczniowie chętnie śpiewali kolędy i piosenki o tematyce świątecznej w różnych językach. Przy stoliku z zapalonymi świecami, przy herbatce i ciastku można było porozmawiać i kolędować.
Wszystkim, którzy czynnie wzięli udział w przygotowaniach i przeprowadzeniu jarmarku, dyrekcji i wszystkim nauczycielom przybyłym na to wydarzenie bardzo dziękujemy!!!