Konkurs języka angielskiego „English high flier”

29 Paź

Uwaga uczniowie!!!

Informujemy, że 28 listopada 2018 roku, w godz. 13.00-14.00 odbędzie się konkurs języka angielskiego „English high flier” organizowany przez łowców talentów „Jersz”. Jest to konkurs o zasięgu ogólnopolskim.

Konkurs nie jest przeznaczony tylko dla najlepszych; każdy uczeń ma szansę sprawdzenia swoich kompetencji. Udział w konkursie ogólnopolskim daje uczniom niepowtarzalną szansę porównania swojej wiedzy i umiejętności z uczniami z innych szkół, województw.

Materiał językowy, którego dotyczyć będzie test wielokrotnego wyboru, uwzględnia wymagania określone obowiązującymi programami nauczania.

Udział w konkursie pomaga uczestnikom zdobyć dodatkowe punkty w staraniach o przyznanie stypendiów oraz ułatwia osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej.

Uczniowie klas pierwszych przystępują do konkursu w kategorii junior, pozostali w kategorii student.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody:

• bony podarunkowe o wartości 200, 150 i 100 zł,
  • pendrive’y
  • wyróżnienia w postaci dyplomów za najlepsze wyniki.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i upominki.

Przypominamy, że zgodnie z PSO (przedmiotowym systemem oceniania), każdy uczestnik konkursu z naszej szkoły otrzymuje ocenę celującą z języka angielskiego o wadze aktywności a zwycięzcy poszczególnych kategorii w ramach szkoły dodatkowo ocenę celującą o wadze sprawdzianu!!!

Zainteresowane osoby prosimy o dokonywanie wpłat w wysokości 10 zł w sekretariacie szkoły do wtorku, 6 listopada 2018 roku.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie!

W tym konkursie nie ma przegranych!

Dodatkowych informacji udziela Joanna Łukaszewska w sali 316.