• +48 (91) 43 37 240

Konkurs Music World/Musik Welt

30 Mar

Konkurs Music World/Musik Welt

24 lutego 2015 roku w naszej szkole odbył się konkurs językowy „Music World/Musikwelt”. Do udziału w nim zaprosiliśmy szczecińskich gimnazjalistów, których zadaniem było wykorzystanie umiejętności językowych (słuchania, czytania i pisania) oraz zastosowanie technik egzaminacyjnych w kontekście nowoczesnej muzyki popularnej. Zadania uzupełniał quiz muzyczny. Zgłosiło się 30 uczestników wraz z opiekunami z 9 szkół. Nasi uczniowie – Natalia Mrozińska, Patryk Łubiński, Kuba Szymański (2c) oraz Dominika Czerniakowska, Jagoda Kaczocha, Daria Nazdrowicz i Kasia Sornat (2d), życzliwie i z uśmiechem doprowadzali gości na miejsce konkursu.

Laureatem został Sebastian Nowakowski z Gimnazjum Nr 43, drugie miejsce zdobył Marek Cytowicz z Gimnazjum Nr 27, a trzecie Mateusz Piórkowski z Gimnazjum Nr 9. Julia Walinowska z tego samego gimnazjum otrzymała wyróżnienie za najlepszą pracę w języku niemieckim. Wyżej wymienieni uczniowie zostali zaproszeni do osobistego odbioru dyplomów i nagród. Wszystkich uczestników konkursu nagrodzimy dodatkowymi punktami w procesie rekrutacji do naszej szkoły. Dziękuję osobom, które pomogły w organizacji i przeprowadzeniu konkursu.

dyplommusic

Napisz komentarz