• +48 (91) 43 37 240

Międzyszkolne Zmagania Satyryczne

02 marzec

I miejsce w konkursie w XII edycji Międzyszkolnych Zmagań Satyrycznych ,,Deutsch macht Spaß” dla ZS Nr 8!

To najlepsze miejsce wywalczyły dla nas Klaudia Szyćko (Ib) i Anna Góra(Ie), które pod opieką p. Marty Koguciuk przygotowały i zaprezentowały 26.02 na konkursie satyrycznym w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie skecz pod tytułem ,, Aller Anfang ist schwer”. Jury zachwyciło się nie tylko pięknym, mówionym niemieckim, ale również zdolnościami aktorskimi zwyciężczyń. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych.
Wydarzenie to ma na celu promocję nauki języka niemieckiego i rozpropagowanie piękna literatury niemieckiej w formie zabawy.
Patronat nad przedsięwzięciem objęła Zachodniopomorski Kurator Oświaty p. Maria Borecka.

dyplom

Napisz komentarz