• +48 (91) 43 37 240

NAUCZYCIEL STAŁY JEST JAK LICZBA PI

17 Paź

16 października hucznie uczciliśmy nie tylko święto nauczycieli, ale również 40 rocznicę objęcia stolicy apostolskiej przez wielkiego Polaka Jana Pawła II. Było wzruszająco i zabawnie, sentymentalnie i żartobliwie, czyli było wszystko, co na uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela powinno być. Uroczystość otworzyło naprawdę zmuszające do refleksji przemówienie pani dyrektor Ewy Kupidłowskiej, gorące rytmy tanga w wykonaniu Patrycji, Kamila, Mikołaja i Mateusza rozgrzały publiczność do czerwoności, muzyczną ucztą okazały się piosenki w wykonaniu Karoliny i Zuzi, ale prawdziwą rewelacją okazali się państwo Araszkiewiczowie z życiobiorcą Filipem. Kochani czapki z głów!!! Recytacja wiersza-laurki ( Julcia, Oliwia, Patrycja, Ola, Marcel, Dawid, Michał, Aleks) pokazała, że uczniowie mimo, iż na co dzień nie afiszują się ze swoimi uczuciami, to cenią swoich nauczycieli za ich codzienny trud.

Uroczystość zamknęli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, ale o tym troszkę później.

 

Napisz komentarz