Obiady

Informacja dla rodziców uczniów na temat możliwości zakupu obiadów dla dziecka – na chwilę obecną nie ma możliwości wykupienia obiadu

BUFETY

1. ŁĄCZNIK
    2. HOTELIK
    3. Drodzy uczniowie Zespołu Szkół nr 8 Witamy Was serdecznie, nazywamy się Coffeers i jesteśmy rodzinną kawiarnią, która od lat gości w wielu szkołach i uniwersytetach w całym Szczecinie. W nadchodzącym wielkimi krokami, nowym roku szkolnym, wprowadzamy się również do was!

1. Jeżeli codziennie rano nie macie na nic siły, a dodatkowo jesteście fanami dobrej kawy to gwarantujemy, że nasz barista zapewni wam zastrzyk energii, wedle waszych upodobań. Jeżeli jednak stawiacie na słodkości, a z kawą wam nie po drodze, to nic straconego, mamy w naszej ofercie własnoręcznie robione desery. A gdy przyjdzie już pora na zjedzenie czegoś konkretniejszego, to w naszym barze znajdują się kanapki, tosty, panini, oraz sałatki. Jak się to mówi „czego dusza zapragnie”. W trakcie jedzenia będziecie choć na chwile zapomnieć o pracy domowej czy sprawdzianie z matematyki.
    1. Znajdziecie nas w nowym budynku, zejście klatką C na sam dół ( za hotelikiem) vis a vis sali do zajęć z hotelarstwa. Nie zostało nam nic więcej, niż zaprosić was od 6 września do naszego baru i życzyć wam spokojnego roku szkolnego!
    1. Do zobaczenia!