„Pomóż Kubie i Innym”

26 Lut

„Pomóż Kubie i Innym” to akcja, która odbyła się w dniach 19,20 i 21 lutego br. w Szczecinie.
Rodzina, nauczyciele i przyjaciele Kuby w Szczecinie i okolicach wspólnie z Fundacją DKMS Polska zorganizowali akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych.
Celem akcji było znalezienie genetycznego bliźniaka dla Kubusia i tym samym otrzymania szansy na nowe życie.
Przez cały weekend w naszym mieście odbywały się akcje rejestracji potencjalnych dawców .
W całe przedsięwzięcie zaangażowali się również uczniowie naszej szkoły. Choć ich wkład w akcję był niewielki to serca do niesienia pomocy ogromne.

Dziękuję w imieniu organizatorów akcji wszystkim wolontariuszom z naszej szkoły.

Paulinie, Kindze, Anecie, Wiktorii, Magdalenie, Pawłowi i Grzegorzowi z klasy 1d
Aleksandrze, Dominice i Marceli z klasy 2d
Patrycji i Magdzie z klasy 4d