• +48 (91) 43 37 240

Poznań volkswagenem stoi, czyli 3e na tropie…

05 Gru

W pogodną środę 22.11 klasa 3e wyjechała pociągiem na wycieczkę do pięknego Poznania. Zobaczyliśmy poznańskie perełki architektury:  rynek, ratusz i nocną panoramę miasta z młyńskiego koła. Później pozwiedzaliśmy świąteczne targi i udzieliliśmy wywiadu młodym studentom, którzy pytali nas o polskie obyczaje świąteczne. Wywiad można będzie zobaczyć niebawem na youtubie:). Wieczorem w hostelu wszyscy graliśmy w gry integracyjne.

Następnego dnia z samego ranka wybraliśmy się do fabryki Volkswagena. Tam zobaczyliśmy proces produkcyjny od początku do końca, od pracy przy częściach i detalach w aucie,  po marketing i pair. Wszyscy byliśmy zadowoleni, choć trochę zmarznięci.

Po południu poszliśmy do Bramy Poznania ICHOT, w której zapoznaliśmy się z historią Ostrowa Tumskiego, oglądając ciekawe animacje i imitacje wydarzeń z przeszłości. Porobiliśmy super zdjęcia i spacerem wróciliśmy do hostelu. Wycieczka była udana, zabawa doskonała, tylko… za krótka! Też tak się wam zdarza?

 

Napisz komentarz