Praktyki w Irlandii Północnej

24 Kwi

Pilne! Dodatkowe, obowiązkowe spotkanie z uczestnikami projektu: 27.04.2017, godz. 13.30, aula.

Osoby, które nie zapisały się na wspólną stronę facebookową projektu, proszone są o kontakt z Justyną Skrzypą z klasy III a.

Wyniki rekrutacji

Harmonogram spotkań przygotowawczych przed wyjazdem

Spotkanie z rodzicami – 29 marca 2017 r.

Dnia 22 marca o godz.13.30 w auli szkoły odbędzie się spotkanie uczniów biorących udział w projekcie VEPO.

Dnia 29 marca o godz. 17.30 w auli szkoły odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów biorących udział w tym projekcie.

W dniu 31 marca od godziny 9.35 uczniowie, którzy będą uczestniczyć w stażu w Derry, na terenie Irlandii Płn, spotkają się z Francescą Giacomoni, partnerem współorganizującym wyjazd. Dokładny harmonogram spotkania znajduje się w zakładce „Z nami praktyki w Irlandii Północnej”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Serdecznie pozdrawiam, Joanna Rygielska-Barwacz