• +48 (91) 43 37 240

Prawie Argamedon – wywiadówka

10 Lis

W ubiegłą środę miały miejsce w naszej szkole cykliczne, systematyczne, precyzyjnie przez Ministerstwo Oświaty zaplanowane spotkania z rodzicami. Strwożeni, potencjalni kandydaci do odbioru słów: „laptopa nie będzie”, „nigdzie nie wyjdziesz” itd., ukryli się chyba w domowym zaciszu, a rodzice wyruszyli, by poznać to, czego nie przekaże PROGMAN. Uspokoję Was, bowiem wiadomości z ostatniej chwili są umiarkowanie, raczej optymistyczne (są wyjątki, ale one potwierdzają regułę).
Za to Moi Drodzy przyjazny, klimatyczny i ciepły zakątek naszej biblioteki otworzył się na oścież rodzicom i ich młodszym pociechom. Zasiąść w szkolnej ławie po latach i to przy aromatycznej kawie czy też indyjskiej bogini herbat, złapać oddech po dniu pracy… Oto czar naszej czytelni. Hotelarze wdrażali się w tajniki zawodu, a młodsze rodzeństwo, gdy zaczęło rozwijać swoje talenty, nie chciało wracać do domu. Serio. Mamy na to dowody.

Napisz komentarz