• +48 (91) 43 37 240

Projekt „Licealista w świecie nauki”

10 Sty

Ruszyła kolejna edycja projektu „Licealista w świecie nauki” realizowanego na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT. Inauguracyjne spotkanie połączone z wręczeniem indeksów dla licealistów odbyło się dnia 5 grudnia 2014 roku w auli Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii ZUT.
W projekcie wystartowali nasi uczniowie z klas drugich, realizujący program rozszerzonej biologii w klasie 2-4.

Spośród bogatej oferty tematów badawczych uczniowie ZS nr 8 wybrali zagadnienie komórek rozrodczych. Takie zajęcia to niecodzienna okazja dla uczniów, aby samodzielnie i pod okiem doświadczonych nauczycieli akademickich, przeprowadzić eksperymenty w doskonale wyposażonych laboratoriach ZUT.
Projekt zostanie zakończony rozwiązaniem konkretnych problemów i zaprezentowaniem przez uczniów uzyskanych wyników na uroczystym podsumowaniu w kwietniu 2015 r.

Napisz komentarz