Projekt VEPO

10 Kwi

8 kwietnia odbyła się kolejna edycja zajęć przygotowawczych w ramach naszego projektu pt. VEPO, w ramach którego finansowane będą miesięczne staże zagraniczne dla 69 uczniów naszej szkoły. Sobotnie zajęcia obejmowały następujące tematy: pierwsza pomoc przedmedyczna, radzenie sobie z uczuciami i oczekiwaniami w związku z realizacją projektu, słownictwo i zwroty w języku angielskim przydatne na stanowisku pracy oraz historia i atrakcje turystyczne Londonderry.
Ankiety ewaluacyjne wypełnione przez uczestników zajęć potwierdziły ich efektywność oraz spełniły oczekiwania większości uczniów. Mimo sporadycznych trudności z językiem angielskim, uczniowie nie mieli problemów ze zrozumieniem treści przekazywanych podczas spotkania.
Bardzo dziękuję za udział w zajęciach i zapraszam na kolejne spotkania oraz zachęcam do obejrzenia fotorelacji z wydarzeń sobotnich.
Joanna Rygielska-Barwacz