• +48 (91) 43 37 240

Reklamy najlepiej uczyć się od kuchni

10 Mar

3 marca gościł w klasie 1e pan Robert Grabowski rzecznik prasowy Szczecińskiej Agencji Artystycznej, który opowiadał o projekcie „Młodzi Agenci”. Zaproponował uczniom udział przy organizacji wydarzeń kulturalnych i koncertów odbywających się w Szczecinie. To doskonała okazja do poznanie sztuki produkcji imprez od kuchni i uczestniczenia w życiu artystów za sceną. Wszystko to oczywiście wsparte szkoleniami, np. z zakresu komunikacji, autoprezentacji, czy też spotkaniami z osobami mającymi ogromne doświadczenie przy organizacji wielkich imprez. Nasz gość zaznaczył, jak ważne jest mieć w życiu pasję i hobby, które mogą pomóc w przyszłości w wykonywaniu zawodu. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i zadawali pytania. Już 17 marca będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, które odbędzie się w Szczecińskiej Agencji Artystycznej i zaangażować się w najbliższy projekt.

Napisz komentarz