ŚWIĘTO BELFERKÓW

19 Paź

My uczniowie ZS nr 8, wstępując w mury szkoły, przyrzekamy uroczyście…. Takie słowa popłynęły ze szkolnej sceny 14 października 2015 roku. Uroczyste pasowanie na pełnoprawnego ucznia społeczności “ekonomika” było częścią uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Widownia entuzjastycznie przyjęła występ pana Patryka Araszkiewicza, który w romantycznym muzycznym dialogu z niesamowitą Karoliną – Dodą, ukazał światu rozterki współczesnego pedagoga. Samorząd uczniowski natomiast powołał na swoją Galę Złotych Róż plejadę polskich celebrytów, Dawid wyśpiewał w rytmie Baśki “Wilków” pochwałę wszelkich cnót naszych profesorów, a prowadzący Mikołaj i Piotrek byli (jak zwykle zresztą) niezastąpieni. DUUUże brawa dla Klaudii, Grzesia, i Pawła, którzy po raz pierwszy stanęli na naszej scenie. Zresztą Ci, którzy byli z nami w tym dniu, zgodnie twierdzą, że było warto.