Targi Turystyczne

21 Mar

Na ITB zobaczyć można świat w pigułce. To prawdziwy raj dla każdego, kto kocha podróże. W tej największej na świecie imprezie turystycznej, która gromadzi kilkaset tysięcy osób ze wszystkich kontynentów, wzięli udział również uczniowie naszej szkoły klasy 1e, 1b oraz 2b w sobotę 12 marca. Co roku kierunek technik obsługi turystycznej zdobywa cenne doświadczenia, ucząc się od najlepszych. Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie to najbardziej prestiżowe i najchętniej odwiedzane targi tej branży. Rokrocznie przyciągają liczących się touroperatorów, przewoźników, hotelarzy, a także tłumy turystów i podróżników z całego świata. Targi berlińskie stymulują stale rozwijający się rynek turystyczny, wytyczają trendy i dają możliwość zapoznania się z wiodącymi osiągnięciami w branży.
Jednak wszystko , co dobre szybko się kończy. Na pocieszenie pozostał nam spacer po berlińskich uliczkach, świetne humory i garść wspomnień.