• +48 (91) 43 37 240

Elżbieta Słaboszewska

  • N/A
  • N/A

Ewa Bąkowska

  • N/A
  • N/A

Dorota Zaśko-Rywak

  • N/A
  • N/A

Kamil Oleksiak

  • N/A
  • N/A

Izabela Gibka

  • N/A
  • N/A

Tomasz Sobczak

  • N/A
  • N/A

Dorota Guzikowska

Wychowawca klasy 1A

  • N/A
  • N/A

Monika Urbanowicz

  • N/A
  • N/A

Anna Babik

  • N/A
  • N/A

Marzenna Kuczera

Wychowawca klasy 2EE

  • N/A
  • N/A

Amanda Korol

  • N/A
  • N/A

Edyta Borkowska-Zub

  • N/A
  • N/A

Grażyna Ryngwelska -Stachurska

  • N/A
  • N/A

Anna Araszkiewicz

Wychowawca klasy 2BB

  • N/A
  • N/A

Alina Radziejewska

Wychowawca klasy 2C

  • N/A
  • N/A

Marzena Suchcicka

  • N/A
  • N/A

Katarzyna Rudkiewicz

Wychowawca klasy 4A

  • N/A
  • N/A

Ksiądz Krystian Dylewski

  • N/A
  • N/A

Ewa Okonowska

  • N/A
  • N/A

Aleksandra Szulgo

  • N/A
  • N/A

Aleksandra Szulgo

  • N/A
  • N/A

Wioletta Okoń

  • N/A
  • N/A

Jolanta Kubica

  • N/A
  • N/A

Agnieszka Łubieńska

  • N/A
  • N/A

Marzenna Tomiak

  • N/A
  • N/A

Kamila Sosnowska-Szpak

Wychowawca klasy 4C

  • N/A
  • N/A

Jakub Pleskacz

  • N/A
  • N/A

Joanna Melerska

Wychowawca klasy 2CC

  • N/A
  • N/A

Marta Adaszyńska

Wychowawca klasy 3B

  • N/A
  • N/A

Ewa Kupidłowska

  • N/A
  • N/A

Anna Migdal

  • N/A
  • N/A

Elżbieta Brodowska

Wychowawca klasy 1E

  • N/A
  • N/A

Patryk Araszkiewicz

Wychowawca klasy 3A

  • N/A
  • N/A

Agata Wiśniewska

Wychowawca klasy  4E

  • N/A
  • N/A

Anna Zganiacz

Wychowawca klasy 4B

  • N/A
  • N/A

Iwona Lewandowska

  • N/A
  • N/A

Dorota Grzymkowska

  • N/A
  • N/A

Elżbieta Krawczyk

  • N/A
  • N/A

Ewa Olejnik

  • N/A
  • N/A

Magdalena Streich

  • N/A
  • N/A

Dorota Grzymkowska

  • N/A
  • N/A

Anita Zawadzka

  • N/A
  • N/A

Elżbieta Słaboszewska

Wychowawca klasy 2A

  • N/A
  • N/A

Katarzyna Borowiec-Noga

  • N/A
  • N/A

Małgorzata Grabowska

  • N/A
  • N/A

Marta Grochulska

  • N/A
  • N/A

Joanna Łukaszewska

  • N/A
  • N/A

Wioletta Ryndak

  • N/A
  • N/A

Tomasz Krzyżanowski

  • N/A
  • N/A

Agata Gąsior

  • N/A
  • N/A

Joanna Rygielska-Barwacz

  • N/A
  • N/A

Agata Gralewska-Ściechura

  • N/A
  • N/A

Aleksandra Badura

  • N/A
  • N/A

Iwona Kacprzyk-Mac

  • N/A
  • N/A

Anna Kościuczuk

  • N/A
  • N/A

Renata Krzesińska-Hajn

  • N/A
  • N/A

Marta Koguciuk

  • N/A
  • N/A

Olimpia Bednarczyk

  • N/A
  • N/A

Monika Majewska – Gałka

Wychowawca klasy 3C

  • N/A
  • N/A

Magdalena Kociuba

Wychowawca klasy 1B

  • N/A
  • N/A

Anna Marcinkiewicz

Wychowawca klasy 3D

  • N/A
  • N/A

Leszek Skrzyniarz

Wychowawca klasy 1C

  • N/A
  • N/A

Beata Rudewicz

Wychowawca klasy 4D

  • N/A
  • N/A

Izabela Walaszek

Wychowawca klasy 3E

  • N/A
  • N/A

Aneta Tabor

Wychowawca klasy 1D

  • N/A
  • N/A

Iwona Wołowiec

Wychowawca klasy 2E

  • N/A
  • N/A

Małgorzata Kręciwilk

Wychowawca klasy 2AA

  • N/A
  • N/A

Dorota Jaklewicz

Wychowawca klasy 2B

  • N/A
  • N/A