• +48 (91) 43 37 240

TOP 10 NAJLEPSZYCH BELFRÓW

29 Maj

Jak się bawić, to się bawić! TOP 10 NAJLEPSZYCH BELFRÓW.
Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, czyli popularnego dnia nauczyciela Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na dziesiątkę najbardziej popularnych nauczycieli. W konkursie TOP 10 NAJLEPSZYCH BELFRÓW swój głos oddało 487 uczniów, co stanowi 93,3 % wszystkich uczniów naszej szkoły.

Wybieraliśmy nauczyciela, który jest dla nas autorytetem. Osobę, która w jakiejś dziedzinie i w naszej opinii jest autorytetem. Nauczyciela, który nie tylko uczy swojego przedmiotu, ale również pomaga zrozumieć otaczający świat. Przyjaciela – człowieka godnego zaufania, takiego, któremu można powierzyć tajemnicę, bo wiemy, że zatrzyma ją tylko dla siebie. Kogoś, kto potrafi powiedzieć najbardziej przykrą prawdę, ale robi to, aby pomóc, a nie skrytykować.

Nauczyciela, którego lekcje są ciekawe. Osobę z pasją, która swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i cierpliwością. Ma swoją misję – musi nauczać i jest jej po grób wierny.
Szkolnego Sherlocka Holmesa, przed którym nie czmychniesz niepostrzeżenie, bo on w mig złapie każde wykroczenie. Jest jak wytrawny sędzia, ma w jednym palcu wszystkie szkolne zasady i przepisy. Jego humor dodaje energii, siły do pracy, a lekcja nigdy nie jest nudna.

TOP TEN SUPER BELFRÓW NASZEJ SZKOŁY:

Miejsce:

10. pani Izabela Walaszek

9. pani dyrektor Ewa Kupidłowska

8. pani Anna Marcinkiewicz

7. pan Jakub Pleskacz

6. pani Beata Rudewicz – Kowalska

4. ex equo panie Anita Zawadzka i Elżbieta Krawczyk

3. ksiądz Piotr Szymczak

2. pan Patryk Araszkiewicz

1. pan Leszek Skrzyniarz

 

Życzymy nauczycielom wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Napisz komentarz