Grupa II – 13.09.2017

Praktyki zawodowe w Irlandii Północnej

13.09.

Kolejne kontrole praktyk. Dzisiaj razem z opiekunkami praktyk kontroli dokonywał przedstawiciel North West Academy in Derry pan Konrad Radlak.

W godzinach porannych w uroczej kawiarni Patricia’s Coffee House zastaliśmy przy pracy Joannę Piotrowską i Alka Uhle.

Asia i Alek z właścicielką kawiarni i jednocześnie opiekunem praktyk Panią Patricią Mahon.

Miejscem prktyk Kamili Dywan jest agencja reklamowa Signs Express

Tu  Kamila pracowała nad projektem wizytówki, a także drukiem materiałów reklamowych.

Kama prezentuje gotowy projekt wizytówki , ściągnięty już na swój telefon.

Kama pod nadzorem  menadżera Pana Christophera Hutchesona steruje komputerowo wydrukiem materiałów. Na drugim planie designer Pan John Jmieson.

Wprowadzanie danych do komputera  i wydruk  etykiet na towary przeznaczone do sprzedaży, to zadania, które miał na dzisiaj Marcin Szczęśniak w  4’Rs.  Firma 4’Rs to przedsiębiorstwo non-proifit , które przedmiotom przeznaczonym do recyklingu daje drugie życie.

Uczą się tu osoby z niepełnosprawnością i niedostosowaniami.

Marcin i opiekun praktyk Pani Bernardette Lafferty.

Po południu w siedzibie North West Academy odbyło się spotkanie tzw. Middle monitoring, czyli częściowe podsumowanie i ocena  dotychczasowych praktyk przez uczestników projektu – uczniów.