• +48 (91) 43 37 240

VEPO3 – 10.06

Czwartek, ostatni dzień kwarantanny.
Jak szybko nam minęło te dziesięć dni, a dokładnie to jedenaście. Dlaczego jedenaście? Ponieważ w Wlk. Brytanii dzień po przylocie liczy się jako dzień zero. A ponieważ nasza grupa przekroczyła granicę Irlandii z Irlandią Północną już po północy z niedzieli na poniedziałek, to pierwszy dzień tygodnia zaliczono nam jako day 0.
Podczas naszego last day mieliśmy spotkanie z Panią Francescą Giacomini, która przekazała nam dane i adresy naszych pracodawców. Jutro zaczynamy staże w zakładach pracy. Niektórzy uczniowie w ramach wieczornego spacerku pokonali trasę do miejsc, w których będą odbywać praktykę.
Grupa z kierunku technik organizacji turystyki spotkała się z Panem Michaelem Cooperem, który zlecił zadania związane z czekającymi nas w sobotę i niedzielę wycieczkami.
Wieczorkiem mieliśmy kolejny wieczór integracyjny. Pierwszy odbył się w środę, a prowadziła go Pani Elżbieta Krawczyk. Prowadzone przez Panią Elę gry i zabawy miały umożliwić nam bliższe poznanie się. Dzisiejszy wieczór integracyjny, tym razem z kalamburami poprowadziły Julia Aszkiłowicz i Helena Pankiewicz.
Przed nami wspaniały weekend. Piątkowe popołudnie spędzimy w kręgielni, w sobotę czeka nas całodniowa wycieczka do Belfastu, a w niedzielę wyprawa do Giant’s Causeway, czyli Grobli Olbrzyma.
Z niecierpliwością czekamy na obejrzenie wyjątkowych atrakcji turystycznych.

19 komentarzy

Napisz komentarz