VEPO3 – 18.06

Reklamowy piątek w firmie Piece Maker, której właścicielką jest Pani Joanne Doherty. Duża grupa, bo 5-cio osobowa trafiła pod skrzydła pani Joanne. Firma, w której nasi uczniowie: Julia Aszkiłowicz, Julia, Łuniewska, Barbara Najmowicz, Agata Wiśniewska i Maks Idzikowski, odbywają staż zawodowy produkuje pamiątkowe artykuły z drewna w postaci magnesów, biżuterii w tym kolczyków, przypinek do ubrań, figurek na torty itp. Wzornictwo nawiązuje do lokalnej historii, architektury i kultury. Naszym dziewczynom szczególnie wpadły w oko kolczyki z wzorami celtyckiymi.
Wśród obowiązków wykonywanych podczas stażu wymienić należy: projektowanie i produkcję biżuterii, prowadzenie firmowego fanpage’u firmy oraz bardzo gruntowną przebudowę strony internetowej. Nowa odsłona Piece Maker w social mediach pozwoli wzmocnić pozycję firmy na rynku oraz przyciągnąć nowych klientów.
Dodajmy, że nasi uczniowie pracują wspólnie z dwoma rówieśniczkami z Hiszpanii.
Obie grupy wspólnie z Panią Doherty odwiedzili również miejsca,w których można kupić pamiątki firmowe. Podczas tych wizyt mieli okazję poznać nowego burmistrza Derry Pana Grahama Warke 'a (na wspólnym zdjęciu w pobliżu pięknego Gildhall).
Przed nami filmowy wieczór bowiem ruszamy grupą do kina. Z repertuaru, każdy indywidualnie mógł wybrać film. Ostatecznie wybraliśmy trzy tytuły: Monster Hunter, Cruella, Conjuring 3.

A jutro wyruszamy na kolejną wycieczkę. Tym razem Giant’s Causeway, czyli Grobla Olbrzyma i inne niespodzianki.

Ostatnia lekcja angielskiego. Będziemy tęsknić za Raurim.