VEPO4 – 01.09.2021

Dzisiaj kolejny, (prawie) upalny dzień. Grupa naszych specjalistów od reklamy pracowała w North West Academy, analizując zawartość stron internetowych różnych szkół językowych oraz porównując ich oferty z ofertą Akademii. Uczniowie TOiZ rozpoczynają prace nad rebrandingiem firmy.

Hotelarze zajmują się obsługą w części gastronomicznej obiektu noclegowego, przygotowują śniadania i sprzątają pomieszczenia. Logistycy poznają dokumenty magazynowe oraz pomagają w organizacji przewozu i przepływu  materiałów, czyli odzieży i mebli.

Uczniowie z wszystkich kierunków  rozpoczynają popołudniowe prace nad dodatkowymi zadaniami – projektami, które będą miały na celu upowszechnienie zdobytych podczas staży umiejętności. Posłużą one promocji projektów Erasmus oraz zostaną wykorzystane na zajęciach przedmiotów zawodowych w szkole.

Dzisiaj o godzinie 4.00 pm rozpoczęły się lekcje języka angielskiego z native speakerem. Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy według zaawansowania. Każda grupa ma zajęcia w innym czasie.
Pogoda nadal zachęca nas do odwiedzania różnych interesujących zakątków Derry, zwłaszcza tych na świeżym powietrzu. Korzystamy więc skwapliwie z ostatnich dni lata.
Intensywna praca twórcza i wysiłek fizyczny wzmagają głód, więc pyszny schab w sosie pieczeniowym z kaszą i mizerią, który zaserwował nam dzisiaj pan Cezary, zniknął w mgnieniu oka. Dogadzamy też naszym żołądkom samodzielnie 😉 Dziewczyny pieką ciasta, bułeczki, rogaliki – palce lizać! Chyba trzeba będzie rozpocząć regularne wizyty w pobliskiej siłowni!

Przerwa na kawę

Turystki zbierają pomysły