VEPO4 – 31.08.2021

Długie, nocne rozmowy integracyjne sprawiły, że niektórym trudno było dzisiaj wstać, aby o 9.30 rozpocząć pracę.

Nasi ekonomiści, na przykład, dzielnie pomagali w przyjęciu grupy młodzieży z Włoch w zakładzie pracy, w którym odbywają praktyki.  Wprowadzali dane do systemu finansowo-księgowego.

Grupa z klasy turystycznej spotkała się z przewodnikiem po Derry, panem Michaelem Cooperem, który wprowadził ich w arkana swojej pracy podczas oprowadzania po mieście jednej z grup wycieczkowych. Uczniowie TOiZ również mieli okazję posłuchać jak należy udzielać turystom informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia i środków transportu na terenie Derry.

Uczniowie pozostałych kierunków również zapoznali się z procedurami i zadaniami wewnątrzorganizacyjnymi firm, w których rozpoczęli pracę.

Po południu część z nas poddała się wciąż obowiązkowemu i niezbyt przyjemnemu testowi na covid. Dobrze, że chociaż kwarantanna nas ominęła. Pogoda niezmiennie nam dopisuje. Korzystając z jej uroków, intensywnie zwiedzamy malownicze Derry.

Pierwszy dzień pracy naszych ekonomistów w North West Academy