• +48 (91) 43 37 240

VII Szkolny Przegląd Teatralny

21 Kwi

Kwiecień w Szczecinie to święto teatru. Od wielu lat właśnie w tym miesiącu odbywa się Przegląd Małych Form Teatralnych „Kontrapunkt”, a w ZS nr 8 Szkolny Przegląd Teatralny. W tym roku zainspirowany był twórczością Szekspira. Być może wielki dramaturg natchnął naszych uczniów, bo wszystkie tegoroczne przedstawienia były wyjątkowe: dobrze przygotowane, z bogatą scenografią i doskonałą grą aktorską. Nic więc dziwnego, że jury obradowało, obradowało i obradowało… Widzowie i aktorzy jednak się nie nudzili w tym czasie mogli obejrzeć kalejdoskopowy przegląd historii naszych szkolnych przedstawień. Dodatkowo teatralne święto uświetnił występ szkolnej koleżanki, Pauliny Woźniak, uczestniczki telewizyjnego programu tanecznego „You can dance”

W końcu poznaliśmy wyniki! Oto one:
I. miejsce – klasa 2c,
II. miejsce – 1c,
III miejsce 1b.
Nagrody w pozostałych kategoriach otrzymali:
– za najlepszy scenariusz – 2d,
– za najlepszą reżyserię – 1d,
– za najlepszą scenografię – 1a.
Najlepszą aktorką została – Karolina Nestorowicz z kl. 1d.
Nagrodę „Klakier” otrzymali uczniowie klasy 1c.
Gratulujemy!

Napisz komentarz