• +48 (91) 43 37 240

„WF z klasą” – „Przewrót na WF-ie”

19 listopad

12 listopada 2015 r. rozpoczęła się debata – „Przewrót na WF-ie” w ramach programu ” WF z Klasą”. Zorganizowali ją członkowie Samorządu Uczniowskiego: Karolina Czyż 1E, Wiktoria Paduch 1C, Grzegorz Wójcik 1D wraz z koordynatorem programu p. Elżbietą Krawczyk . Miejscem debaty była sala konferencyjna.
Obrady cieszyły się dużym powodzeniem (56 uczniów obu płci i cztery ciała pedagogiczne w postaci naszych wuefistek), było burzowo („burza mózgów”), gwarnie i owocnie. Co prawda nie zdołaliśmy zrealizować wszystkich założonych celów, ale jak to mawiają: co ma wisieć nie utonie, więc ciąg dalszy na pewno nastąpi.
Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem.
Relacja z debaty znajduje się na komunikatorach : Instagram, Snapchat, Facebook i Twitter.

 

Napisz komentarz