Wiosenne rewolucje

27 Mar

„Wagary na Językach” na dobre wpisały się w szkolny terminarz. Po raz kolejny niecodziennie przywitała nasza szkolna brać pierwszy dzień tak długo oczekiwanej  wiosny. Była zacięta rywalizacja sportowa, intelektualne potyczki ze sławnymi sportowcami, inspirujące stoiska zagrzewające do walki … Szkolna, bądź co bądź pamiętająca czasy Hermana Hakena,  aula  i roboczo nazywany „nowy budynek” tętniły życiem. Podpatrzyliśmy nawet panią  wicedyrektor Joannę Rygielską – Barwacz  entuzjastycznie nakłaniającą młodzież do podejmowania kolejnych wyzwań  oraz panią Wiolettę Ryndak zachęcającą do tańca i zabawy z okazji święta narodzin Jaryły. Kulinarne smakołyki zdecydowanie pozytywnie wpływały na nastroje zarówno organizatorów jak i uczestników.

Mamy również swoich zwycięzców !!!

Lista najlepszych w załączniku