• +48 (91) 43 37 240

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

29 styczeń

Już po wyborach. Zacznijmy najpierw od kampanii wyborczej, która trwała dwa tygodnie. Był to okres, w którym każdy z kandydatów przygotował ramowy plan działań i zachęcał do siebie głosujących poprzez swoje działania.

Był to burzliwy i intensywny okres w naszej szkole. W pierwszych dniach kampanii odbyło się oficjalne przedstawienie kandydatów w szkolnej auli w obecności Pani Dyrektor i całego grona pedagogicznego. Kulminacyjny moment nastąpił 30 września. Był to dzień wyborów. W głosowaniu wzięło udział 89% uczniów, którzy mogli oddawać swoje głosy przez cały dzień. Pokój samorządu zmienił się w lokal wyborczy. Ogłoszenie wyników odbyło się 1 października. Przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole zostali:
1. Przewodnicząca – Karolina Nawrocka 4a,
2. Zastępca – Tomasz Stemplowski 3b,
3. Sekretarz – Magdalena Kwaterkiewicz, 4a
4. Skarbnik – Wojciech Kozak 4a.
Dodatkowo do samorządu weszli:
5. Joanna Witkowska 4a
6. Daria Rykaczewska 4a
7. Angelika Kowalska 3a
8. Joanna Jałoszyńska 3a
9. Michał Wojtunik 3b
10. Joanna Chylińska 3c
11. Marta Dzuła 3d
12. Katarzyna Dura 3c
13. Klaudia Kobuszewska 1a
14. Agata Niewiadomska 1c
15. Daria Szafrańska 1d
Funkcję opiekuna SU pełni Elżbieta Krawczyk.

Napisz komentarz