• +48 (91) 43 37 240

Zakończenie klas maturalnych

27 Kwi

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
24 kwietnia 2015 roku uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów.

m2m1

 

 

 

 

 

W auli zgromadziła się szkolna brać: dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice, by uczcić tak ważny moment w życiu młodego człowieka, jakim jest ukończenie szkoły średniej.
W labiryncie życia maturzyści stanęli na kolejnym rozstaju dróg, którą z nich wybrać, jaką ścieżką podążyć, co czeka za kolejnym zakrętem? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi, więc naprzód, w dorosłość, w daleki świat, który czeka na swoich odkrywców, czeka na Was drodzy absolwenci. Bo chociaż nie możecie cofnąć czasu i zawrócić z drogi, to przed Wami za każdym kolejnym skrzyżowaniem czekają nowe wyzwania, zdumienia i nieznane krajobrazy zachwytu i radości.

Filmy przygotowała Patrycja Gapys kl. 3E

Zdjęcia wykonała Agnieszka Błaszczyk kl. 3E

Napisz komentarz