• +48 (91) 43 37 240

Andrzejki

08 Gru

W ostatni piątek listopada w naszej szkole odbyły się andrzejki, które – zgodnie z tradycją – przyniosły uczniom klas 1–5 wiele radości i dobrej zabawy. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali specjalne stanowiska, przy których każdy mógł poznać swoją „przyszłość”. Czekały na nas m.in. wróżby z magicznej kuli i kart, lanie woskiem, przebijanie serca z imionami przyszłej sympatii oraz czytanie z dłoni. Atmosfera była pełna magii i uśmiechu, a uczniowie chętnie brali udział w przygotowanych atrakcjach.

Napisz komentarz