Andrzejkowe zabawy

28 Lis

Szkoła to nie tylko nauka, to także, czasami, całkiem niezła zabawa. Dobrze wiedzą to nasi uczniowie, którym Samorząd Uczniowski organizuje okolicznościowe atrakcje.

Tym razem był to andrzejkowy dzień wróżb. 28. listopada 2013 roku brali w nim udział nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele. Co czeka nas w przyszłości, kto będzie naszym życiowym partnerem, w kim zakochamy się na zabój? Te i inne słodkie tajemnice poznali uczniowie naszej szkoły, ale… jakoś nikt nie chciał zdradzić, tajników swojej przyszłości. Wśród przygotowanych wróżb dominowały te klasyczne, można było przebić papierowe serce szpilką i wylosować tym sposobem przyszłego partnera / partnerkę lub rzucić monetą na szczęście. Lania wosku nie było, ale to już na pewno zrobiliście, zgodnie z tradycją – późnym wieczorem.