• +48 (91) 43 37 240

Bal nad bale

08 Mar

10 lutego – tuż przed feriami zimowymi – uczniowie Zespołu Szkół nr 8 bawili się w restauracji „Ricoria” na tradycyjnym Balu Studniówkowym. Była to ostatnia chwila beztroski i rozrywki przed zbliżającym się egzaminem maturalnym.

Przygotowania do tej wyjątkowej nocy trwały od kilku tygodni, toteż Panie wyglądały zjawiskowo, a Panowie elegancko.

Jedną z największych atrakcji Studniówki okazał się „polonez”. Poszczególne klasy odtańczyły skomplikowane układy choreograficzne w sposób bezbłędny i profesjonalny. Było na co popatrzeć…, co zawdzięczamy nieocenionej pomocy nauczycielek wychowania fizycznego.

Jeżeli prawdą jest powiedzenie, że dobrze potrafi pracować tylko ten, kto potrafi się dobrze bawić, to o wynik matury możemy być spokojni. Szczególną popularnością cieszyły się wspólne tańce i harce przygotowane przez wodzireja. Wraz z uczniami bawili się zaproszeni nauczyciele i Dyrekcja szkoły. Król i Królowa balu, czyli Jessica Górska i Mikołaj Piotrowski z klasy 4B otrzymali specjalne zaproszenie od organizatora imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do godziny 3. nad ranem trwała niczym nie zakłócona zabawa. Jej uwieńczeniem jest wybór Miss Studniówek 2017 portalu Moje Miasto. Tegoroczną Miss została nasza uczennica – Klaudia Kobuszewska z klasy 4a.

https://szczecin.naszemiasto.pl/plebiscyt/wyniki/miss-studniowek-2017,38146,t,id.html

I ja tam byłam, miód i soczek piłam, a com widziała i słyszała powyżej umieściłam.

Serdeczne podziękowania dla Maturzystów od Grona Pedagogicznego za zaproszenie oraz wspaniałą i kulturalną zabawę.

Napisz komentarz