• +48 (91) 43 37 240

BRANŻOWE TARGI PRACODAWCÓW – PRZEMYSŁ, LOGISTYKA, TRANSPORT, PRODUKCJA

19 Lut

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego zaprasza na Branżowe Targi Pracodawców. Wydarzanie odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku w godz. 10-17 w hotelu Novotel zlokalizowanym w samym centrum Szczecina. Wstęp jest bezpłatny!

Po raz pierwszy Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego organizuje targi w wyjątkowej, specjalistycznej formule. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie zachodniopomorskich przedsiębiorców szukających zarówno osób z doświadczeniem zawodowym, jak i chętnych do przyuczenia, odbycia praktyk lub stażu. Wydarzenie sprzyja nawiązywaniu wartościowych kontaktów z przedstawicielami firm z sektora: przemysłu, logistyki, transportu, produkcji. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy planują zmiany w życiu zawodowym.

Napisz komentarz