• +48 (91) 43 37 240

Demokracja w naszej szkole

17 Paź

15 października odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą okazało się, że liczbą 176 głosów Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Nr 8 w roku szkolnym 2018/2019 została Karolina Szubert z klasy 3d. Zastępcą przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego został Szymon Bogucki z klasy 3b.

 

Również 15 października, w drodze głosowania uczniowskiego, rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą karykaturę Wychowawcy. W konkursie wzięło udział 11 klas.

I miejsce zajęła klasa 3c z karykaturą p. Leszka Skrzyniarza.

II miejsce zajęła klasa 1e z karykaturą p. Izabeli Walaszek.

III miejsce zajęła klasa 3b z karykaturą p. Anety Tabor.Do rywalizacji stanęły również klasy: 1a p. Patryka Araszkiewicza, 1b p. Marty Adaszyńskiej, 2a p. Katarzyny Rudkiewicz, 2b p. Anny Zganiacz, 2e p. Agaty Wiśniewskiej, 3a p. Anny Migdal, 3d p. Magdaleny Kociuby, 3e  p. Elżbiety Brodowskiej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i po cichutku zazdrościmy talentu.

 

Napisz komentarz