• +48 (91) 43 37 240

Dokoła świata w jeden dzień

10 Mar

08.03.2023 r. ponad 60 uczniów kierunku technik organizacji turystyki uczestniczyła w największych na świecie targach turystycznych ITB w Berlinie. Po raz pierwszy w tym roku po trzyletniej przerwie pandemicznej młodzież kierunku turystycznego miała okazję w ciągu kilku godzin zwiedzić cały świat. Podczas wizyty na Targach młodzież nie tylko mogła zapoznać się z organizacjami turystycznymi, hotelami, liniami lotniczymi czy też trendami w branży turystycznej, ale przede wszystkim miała niepowtarzalną okazję uczestniczyć w symulacyjnych lotach, nagrać piosenkę w studio muzycznym, uczestniczyć w procesie parzenia japońskiej herbaty, uczestniczyć w wyścigach bolidów Formuły I i wielu innych atrakcjach, które poszczególne kraje prezentowały na swoich stanowiskach.

Napisz komentarz