• +48 (91) 43 37 240

DZIEŃ LOGISTYKI NA WZiEU US

18 Cze

11 czerwca 2019 r. uczniowie klasy II b, III b oraz logistycy z III d, uczestniczyli w Dniu Logistyki, organizowanym przez Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładów przeprowadzonych przez FIEGE – firmę zajmującą się obsługą logistyczną największych przedsiębiorstw (np. Zalando) oraz firmy świadczącej usługi transportowo-spedycyjne na rynku międzynarodowym. Studenci przedstawili również krótkie wykłady na temat transportu towarów niebezpiecznych oraz zawodu logistyka. Uczniowie posłuchali o tym, czym będą się zajmowali w przyszłości w pracy zawodowej. Na koniec był quiz z nagrodami, a na dziedzińcu czekały gorące kiełbaski z grilla oraz ogromna wata cukrowa.

Zaopatrzeni w dodatkową wiedzę na temat możliwości pracy po skończeniu szkoły, najedzeni i dosłodzeni, wróciliśmy do szkoły.

Napisz komentarz