• +48 (91) 43 37 240

English Phrasal Verbs for Maniacs

22 Mar

Za nami pierwsza edycja konkursu dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych „English Phrasal Verbs for Maniacs”. 18 marca przybyło do naszej szkoły 50 uczniów z 7 szczecińskich szkół. Wszyscy przygotowani do rywalizacji – czasowniki frazowe w głowach – telefony komórkowe w rękach. Test na platformie Kahoot składał się z kilkudziesięciu pytań. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe z rąk organizatorek. Po wyrównanej walce, analizie punktacji i poprawności, odpowiedzi wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Marek Mostowski z SP nr 37,  drugie miejsce Michał Tomf z SP nr 37, a miejsce trzecie Joanna Duklanowska SP nr 42. Pani dyrektor Joanna Rygielska-Barwacz osobiście gratulowała laureatom.

Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom za przybycie. Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy za rok! Będzie się działo!

Napisz komentarz