• +48 (91) 43 37 240

Europejski Dzień Języków

02 Paź

26 września nasza szkoła miała przyjemność gościć uczniów Szkoły Podstawowej nr 61 wraz z panią Jolantą Szymczak. Okazją do spotkania był Europejski Dzień Języków.

Uczniowie klas 1 i 2 z Aleksandrą Badurą, Agatą Gąsior oraz Joanną Łukaszewską przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek gry i zabawy językowe. Goście wzięli udział w podchodach QR, rozwiązywali interaktywną krzyżówkę, odgadywali hasła zaszyfrowane cyrylicą oraz wyszukiwali podstawowe wyrażenia w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i słowackim.

W konkurencjach wygrał zespół w składzie: Anna Draspo, Julia Burghardt, Oliwia Dębek, Dominika Popławska, Nikola Ciechanowska z klasy 5a wraz z opiekunem z ZS 8 Sandrą Sosnowską z klasy 1c.

Przekazanie dyplomów i nagród nastąpi we wtorek 03.09 w SP 61.

Serdecznie dziękujemy za wizytę  w naszej szkole!

 

Napisz komentarz