• +48 (91) 43 37 240

Europejski Dzień Języków 2021

06 Paź

27 oraz 30. 09 w naszej szkole przeprowadzone zostały podchody QR w klasach pierwszych. Uczniowie, podzieleni na zespoły, rywalizowali w  odszukiwaniu oraz udzielaniu odpowiedzi na  7 pytań konkursowych dotyczących języków europejskich. W każdej z grup wytypowano jeden zespół do nagrody w postaci ocen bardzo dobrych z języka angielskiego ogólnego o wadze 2.

Europejski Dzień Języków w SP 63

Uczniowie szkoły podstawowej także brali udział w rozgrywkach przygotowanych przez naszych anglistów. 29 oraz 30. 09 przeprowadzone zostały 2 tury gry, w klasach 8a,8b, 8c oraz 7a,7b,  spośród  których wytypowano 7 zwycięzców. Zostali oni nagrodzeni upominkami. Dziękujemy pani Paulinie Ziębie za współpracę  w organizacji rozgrywek EDL.

Napisz komentarz