• +48 (91) 43 37 240

Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

16 Gru

W zeszłym tygodniu reprezentacja TOiZ w składzie: Nicola Kwiatkowska, Marcel Ławiński, Wiktor Siwek i Wojtek Zmaczyński (wszyscy 3AA) oraz Gabrysia Mincewicz z 4A uczestniczyła w zawodach finałowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W czasie drogi w pociągu ciągła nauka. Nocleg w Poznaniu – warunki całkiem całkiem. W stolicy wielkopolski poznaliśmy nowe rozwiązania handlowe – samoobsługowe Żabki. Gdy dzień później zameldowaliśmy się w Bydgoszczy, naszym oczom ukazał się największy zszywacz świata. W trakcie zawodów sprawdzian z ekonomii, marketingu i handlu. Pytania otwarte i zamknięte. Dodatkowo test wiedzy ekonomicznej po angielsku. Na deser zadanka w Excelu: harmonogram spłaty kredytów, stopa inflacji, itp. Jak poszło naszej ekipie na olimpiadzie dowiemy się 21 grudnia. W drodze powrotnej „tylko” 75 min opóźnienia. Wyjazd udany – cały czas pod troskliwym okiem Prezesa NBP 🙂 Kolejne olimpiady i konkursy przed nami. Zapraszamy do udziału w zajęciach Koła ekonomicznego!

Napisz komentarz