• +48 (91) 43 37 240

III Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna – MAMY 3 FINALISTÓW

20 Mar

8 marca byliśmy gospodarzami etapu okręgowego III OOSL. 14 naszych uczniów zmierzyło się wraz z innymi uczniami z całej Polski w kolejnych zmaganiach w walce o wejście do ścisłego finału. W ciągu 50 minut mieli do rozwiązania zadania teoretyczne i praktyczne w postaci testu wielokrotnego wyboru. Nie było łatwo, bo konkurencja duża, zadania trudne, a miejsc w finale niewiele.
3 naszych uczniów: Paulina Grzybowska i Kacper Piekarczyk z klasy IV b oraz Sebastian Konieczny z klasy II b bardzo dobrze poradzili sobie z otrzymanymi zadaniami osiągając wynik powyżej progu kwalifikacyjnego. W dniach 4-5 kwietnia będą brali udział w zmaganiach finałowych, walcząc o najwyższe laury, a w wolnym czasie poznają uroki Trójmiasta.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Napisz komentarz