• +48 (91) 43 37 240

ITB i MY

14 Mar

10 marca, w sobotę, 40. uczniów ZS8 z kierunków turystycznego i hotelarskiego, pod opieką nauczycieli, odwiedziło po raz kolejny Międzynarodowe Targi Turystyczne w Berlinie.

ITB to największe targi turystyczne na świecie, ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. W 26. halach na kilku poziomach prezentowało się 187. krajów i wszystkie gałęzie rynku turystycznego.

Wystawy są podzielone według kontynentów oraz według segmentów rynku, czyli dla każdego coś się znajdzie: Book World, ITB Business Travel Days, Rejsy, Turystyka kulturowa, Gospodarka Zakwaterowania, Doświadczenie, Przygoda i ekoturystyka oraz wiele innych.

Można dowiedzieć się wszystkiego o atrakcjach turystycznych poszczególnych krajów i zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju ulotki i mapy oraz porozmawiać z wystawcami.

Wielbiciele gadżetów będą zachwyceni, można dostać np: długopisy, breloki, smycze, piłki, czapki, słomiane kapelusze, znaczki, reklamowe, CD itp. Oczywiście kupić można też wiele pamiątek.

Targom towarzyszą: degustacja smakołyków z różnych regionów świata oraz występy, przedstawienia, tańce i koncerty.

Bawiliśmy się wspaniale. Czekamy na następny rok.

Napisz komentarz